ZWROTY / SKLEP ONLINE

Zgodnie z obowiązującym prawem Klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia.

Rezygnacja z zamówienia jest możliwa, tylko pod warunkiem zwrotu produktów w nienaruszonym stanie. Produkty nie mogą być noszone, uszkodzone, zabrudzone, wyprane, a także muszą zawierać niezbędne papierowe metki. Wymianie nie podlegają produkty higieny osobistej, kosmetyki, a także smoczki, butelki, bidony, szczotki do włosów, a także te produkty, które zostały sprowadzone na specjalne zamówienie Klienta.

W celu odstąpienia od umowy należy skorzystać z dostępnego FORMULARZA ZWROTU i przesłać go do Sklepu na poniższy adres wraz ze zwracanym towarem w oryginalnym opakowaniu w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia.

Muma Concept
ul. Grażyny 9
02-548 Warszawa | Mokotów
tel.: (+48) 530 788 700

Zwrot środków nastąpi do 14 dni od otrzymania towaru przez Sklep. W przypadku niedołączenia formularza zwrotu proces zwrotu może wydłużyć się. Więcej informacji dot. zwrotów w REGULAMINIE.

ZWROTY / SKLEP STACJONARNY

W przypadku zakupów stacjonarnych, Klient ma prawo do wymiany produktu na inny o tej samej wartości lub droższy w terminie do 7 dni od daty zakupu. Produkty zakupione stacjonarnie nie podlegają zwrotowi.