DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

ZESTAW 10 SILIKONOWYCH SŁOMEK BLUE WAVE MULTI MIX LIEWOOD

78.00 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Zestaw 10 silikonowych słomek z motywem zwierząt duńskiej marki Liewood. Te wielorazowe słomki sprawdzą się przez cały rok nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Wykonane z wysokiej jakości bezpiecznego, spożywczego silikonu. Łatwe w czyszczeniu, w zestawie specjalna szczoteczka. Bez problemu umyjesz je z mydłem pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Sprawdź także inne akcesoria przydatne przy rozszerzaniu diety dziecka poniżej.

Zestaw: 10 sztuk + szczoteczka do czyszczenia
Kolor: pastelowe (blue wave multi mix)
Materiał: 100% silikon spożywczy
Wymiary: wys: 14 cm x szer: 1,8 cm
Instrukcja czyszczenia: czyścić w ciepłej wodzie z mydłem. Nie używaj środków chemicznych. Można myć w zmywarce.
Dodatkowe informacje: podczas używania produktu do silnie zabarwionych pokarmów i płynów może on wchłonąć się w powierzchnię i może spowodować plamy. Trzymaj produkt z dala od ostrych przedmiotów.
Producent: Dania

***
LIEWOOD
Liewood tworzy wysokiej jakości produkty dla nowoczesnej rodziny. Od ekologicznych zabawek po miękkie dzianiny. Wszystkie produkty razem tworzą unikalny, czysty i prosty, ponadczasowy styl. Wytwarzane są w kontrolowanych, bezpiecznych i uczciwych warunkach przez wykwalifikowanych dostawców, którzy nie idą na kompromis ani w kwestii zatrudnienia, ani środowiska. Liewood promuje slow living - tworząc produkty, które przetrwają pokolenia w duchu nordyckiego designu.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.