DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 499 PLN.

ZWROTY

ZWROTY / WYMIANY ONLINEZgodnie z obowiązującym prawem Klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia. Po upływie 14 dni od dnia zakupu nie ma możliwości zwrotu ani wymiany towaru / towarów. Rezygnacja z zamówienia jest możliwa, tylko pod warunkiem zwrotu produktów w nienaruszonym stanie. Produkty nie mogą być noszone, uszkodzone, zabrudzone, wyprane, a także zawierać muszą niezbędne papierowe metki. Informację o odstąpieniu od umowy należy przesłać drogą mailową wraz z poniższym wzorem formularza na adres: kontakt@mumaconcept.pl w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia. 

W sklepie internetowym wymiana polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożenia oddzielnie nowego zamówienia.

Prosimy skorzystać z dostępnego wzoru formularza, który ułatwi proces wymiany / zwrotu. Wypełniony formularz razem z potwierdzeniem zakupu (paragon / FV) prosimy umieścić w oryginalnym opakowaniu i przesłać na poniższy adres. Koszty zwrotu towaru / towarów ponosi osoba wysyłająca paczkę.

Muma Concept
ul. Grażyny 9 
02-548 Warszawa | Mokotów
tel.: (+48) 530 788 700 

Zastrzegamy możliwość rozpatrzenia zwrotu do 14 dni od dnia otrzymania paczki. Po pozytywnym zatwierdzeniu zwrotu środki pieniężne zostaną przesłane na wskazany numer konta bankowego.

ZWROTY / WYMIANY SKLEP STACJONARNY
W przypadku zakupów stacjonarnych, Klient ma prawo do wymiany produktu na inny o tej samej wartości lub droższy w terminie do 7 dni od daty zakupu. Produkty zakupione stacjonarnie nie podlegają zwrotowi.

REKLAMACJE
W przypadku otrzymania wadliwego towaru prosimy o wypełnienie formularza oraz dołączenie zdjęć produktu i przesłanie wiadomości opisującej defekt na adres mailowy kontakt@mumaconcept.pl. 

Wszystkie reklamacje są konsultowane z producentem danego produktu. Zastrzegamy możliwość rozpatrzenia reklamacji do 14 dni od dnia otrzymania paczki / wiadomości mailowej. Po pozytywnym zatwierdzeniu reklamacji przez producenta środki pieniężne zostaną przesłane na wskazany numer konta bankowego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl