DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

SMOCZEK DO MIĘKKIEJ BUTELKI O SZYBKIM PRZEPŁYWIE 6M+ POMARAŃCZOWY BORRN

33.90 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Zamienny smoczek do silikonowej butelka BORRN wykonany z medycznego silikonu. Nie zawiera ani nie uwalnia szkodliwego dla rozwoju niemowląt BPA. Bardzo trwały i odporny na wysokie temperatury, można go myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce. Nie jest podatny na odbarwienia, można go łatwo czyścić. Całkowicie silikonowa powierzchnia wewnętrzna zapewnia bez kontaktu mleka z plastikiem. Wielkość dziurki reguluje tempo przepływu pokarmu. Rekomendowany dla dzieci od 6m+. Zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Sprawdź także inne smoczki marki BORRN o różnym tempie przepływu mleka poniżej.

Kolor: pomarańczowy (orange)
Materiał: plastik + silikon spożywczy
Waga: 37 g
Wymiary: 8 cm x 8 cm x 6 cm
Producent: UK
Instrukcja użytkowania: przed każdym użyciem należy zawsze wyczyścić wszystkie elementy. Po użyciu zawsze dokładnie umyć ciepłą wodą z mydłem i wypłukać w czystej wodzie. Sterylizować we wrzącej wodzie przez 5 minut, przy czym smoczek powinien być całkowicie zanurzony w wodzie. Przechowywać w stanie suchym i czystym. Wszystkie elementy nadają się do stosowania w elektrycznych sterylizatorach parowych i zmywarkach do naczyń (tylko górna półka)

***
BORRN

Brytyjska marka BORRN jest rozpoznawalna na całym świecie za bezpieczne i innowacyjne produkty dla dzieci. Jej twórcy uważają, że małe, ale znaczące zmiany mogą mieć duży wpływ. BORRN celebruje rodzicielstwo i „rodzi się” (z ang. born), aby być częścią rodzinnych historii.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.