DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 499 PLN.

PORADNIK PIERWSZA POMOC DLA DZIECI I NIEMOWLĄT TATA ROBI KSIĄŻKI

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do listy

Opis

Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt to praktyczny poradnik z zakresu pierwszej pomocy, dla wszystkich osób, które na co dzień mają kontakt z dziećmi. Zawiera opis 30 najczęstszych nagłych wypadków, na które narażone są niemowlęta i dzieci. Autorem jest wieloletni ratownik – Mikołaj Łaski. Przejrzysty spis treści i numeracja pozwalają szybko odnaleźć potrzebną kartę, nawet w stresującej sytuacji. Jasne, schematyczne instrukcje, krok po kroku opisują postępowanie w każdym z 30 wyszczególnionych przypadków. Trwała i praktyczna forma pozwala na zabranie poradnika w każdą podróż, karty są odporne na wodę i brud. Dodatkowo spis wyposażenia apteczki dla dziecka pomoże Ci skompletować wszystkie niezbędne materiały do udzielenia pomocy maluszkowi

Szczerze polecam ten poradni wszystkim, którzy mają kontakt z dziećmi. Proste i czytelne instrukcje pomogą szybko zareagować w sytuacji zagrożenia. Dr Krystyna Polak – pediatra i neonatolog w Instytucje Matki i Dziecka w Warszawie, z długoletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi i niemowlętami.

Ten poradnik, napisany przez instruktorów pierwszej pomocy z wieloletnim doświadczeniem, powinien być obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego wychowawcy, nauczyciela i rodzica. dr Jakub Sieczko – lekarz, instruktor pierwszej pomocy, pracuje w I Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i w zespołach ratownictwa medycznego.

Autor: Mikołaj Łaski
Wiek: 0-12 miesięcy
Liczba opisanych przypadków: 30

***
TATA ROBI KSIĄŻKI
Wydawnictwo założone w 2011 roku przez pewnego ojca dwójki dzieci, który po narodzeniu córki rzucił pracę w korporacji i postanowił wydawać książki. Jako pierwsze w Polsce wydali czarno-białe książeczki Oczami Maluszka (których inspiracją były narodziny córki Taty). Przez lata oferta wzbogaciła się o tytuły dla starszych dzieci. Obecnie w ofercie można znaleźć unikalne, edukacyjne książki dla dzieci, świeżo upieczonych rodziców i kobiet w ciąży. Założyciele współpracują z wieloma lekarzami, psychologami oraz specjalistami, z którymi zawsze konsultują swoje pomysły, tak by nowo powstałe produkty nie tylko bawiły, ale i rozwijały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl