DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

PÓŁELASTYCZNE OKULARY DZIECIĘCE THE FLYERS Z POLARYZACJĄ BRĄZOWE LEOSUN

135.00 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Półelastyczne okulary przeciwsłoneczne brytyjskiej marki Leosun. Matowe półprzezroczysta oprawki, wykonane są ze specjalnego tworzywa, który ulega zginaniu i wyginaniu. Soczewki polaryzacyjne pomagają zredukować ostre odblaski i poprawiają ostrość i wyrazistość widzenia. Dodatkowo, wszystkie okulary przeciwsłoneczne Leosun mają nietłukące się i antyzadrapaniowe soczewki. Zabezpieczają w 100% przed promieniowaniem UV, kategoria 3 z powłoką antyrefleksyjną w połączeniu z dużym kształtem soczewek zapewniają małym oczom pełną ochronę, jakiej potrzebują. Te okulary polaryzacyjne zostały zaprojektowane tak, aby pasowały na dzieci w wieku od 2 do 12 lat, w zależności od rozmiaru głowy Twojego malucha. Zestaw zawiera: 1 x parę okularów oraz materiałowe etui. Sprawdź także inne okulary dla dzieci poniżej.

Kolor: odcienie brązu (tortoishell)
Wiek: pasuje na 2-12 lat w zależności od rozmiaru głowy - zobacz zwymiarowane okulary na zdjęciach poniżej
Materiał oprawki: TR90
Soczewki: polaryzacyjne TAC
Ochrona: maksymalna kategoria 3 ochrony UVA i UVB, które chronią przed odblaskami i filtrują 100% promieni ultrafioletowych (UV). Powłoka antyrefleksyjna na soczewkach.
Informacje dodatkowe: nie zawiera BPA, ftalanów i ołowiu. Zgodne z normą BS EN ISO 12312-1 : 2013 i A1 : 2015 oraz z rozporządzeniem REACH Unii Europejskiej w sprawie substancji wzbudzających szczególnie duże obawy (SVHC). Zgodne z amerykańskim standardem ANSI Z80.3:2018 i FDA, australijskim/nowozelandzkim standardem AS/NZS 1067 :2016.
Certyfikat: CE
Producent: UK

***
LEOSUN
Leosun kolekcja unikalnych, wysokiej jakości akcesoriów i odzieży dla dzieci i dorosłych. Pomysł na Leosun zrodził się po tym, jak właścicielka firmy, Kirsten nie mogła znaleźć okularów przeciwsłonecznych dla dzieci, które byłyby trwalsze dłużej niż jeden sezon oraz oferowały niesamowite funkcje bezpieczeństwa. Rezultatem jej działań są okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, które nie tylko chronią małe oczka, ale także zapewniają maluchom super fajny wygląd podczas każdej przygody!

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.