DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 499 PLN.

JAKI APARAT WYBRAĆ DLA DZIECKA?

JAKI APARAT WYBRAĆ DLA DZIECKA?

JAKI APARAT WYBRAĆ DLA DZIECKA?

Zastanawiasz się nad zakupem aparatu fotograficznego dla dziecka, ale nie wiesz, który wybrać? Na rynku jest obecnie kilka wiodących modeli aparatów dla dzieci, które kuszą kolorem, a nawet kształtem. Przetestowaliśmy kilka z nich i z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że marka Hoppstar oferuje dzieciom wszystko to, co do tej pory było niedostępne w aparatach dla dzieci: dobrej jakości zdjęcia, łatwość w obsłudze, a do tego wszystkie niezbędne akcesoria w tym karta pamięci są w ramach zestawu. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów.

JAKIE APARATY POLECACIE?

Obecnie w ramach marki Hoppstar występują 3 x rodzaje aparatów: Rookie, Expert i Artist.

CZY APARATY RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE?

 

DLA JAKIEGO WIEKU POLECANE SĄ APARATY HOPPSTAR?

Aparaty Hoppstar model Rookie i Expert są przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Hoppstar Artist dla dzieci od 5 lat.

JAK DUŻE JEST WYDRUKOWANE ZDJĘCIE ARTYSTY HOPPSTAR?

Czarno-białe zdjęcie Hoppstar Artist ma wymiary około 8 x 5 cm.

ILE ZDJĘĆ MOŻNA WYKONAĆ APARATEM?

Około 8000 zdjęć.

CZY WSZYSTKIE APARATY POSIADAJĄ FUNKCJĘ SELFIE?

Tylko Hoppstar Expert i Hoppstar Artist oferują funkcję selfie. Hoppstar Rookie nie posiada kamery selfie.

CZY KAMERY HOPPSTAR MAJĄ EKRAN, KTÓRY MOŻE WYŚWIETLAĆ KOLORY?

Tak! Wszystkie kamery posiadają ekrany, które wyświetlają kolory.

JAK DŁUGO ŁADUJE SIĘ BATERIA?

W zależności od modelu, aparat potrzebuje około 2 do 3 godzin na pełne naładowanie.

CZY ZDJĘCIA WYKONANE APARATEM SĄ DOBREJ JAKOŚCI?

Krótka odpowiedź brzmi TAK.

Jakość zdjęć i filmów z kamer Hoppstar jest bez wątpienia jedną z najlepszych w klasie wśród wszystkich kamer dla dzieci. Producent także udoskonala aparaty w oparciu o opinie klientów.

Proszę pamiętać, że aparaty to zabawki przeznaczone dla dzieci. Nie chcemy sprawiać wrażenia, że zdjęcia z aparatów Hoppstar są takie same jak z wysokiej klasy aparatów komórkowych. Jeśli więc szukasz dla swojego dziecka aparatu, który robi dobrej jakości zdjęcia, to dobrze trafiłeś.

CZY POTRZEBUJE KUPIĆ BATERIĘ DO APARATU?

Nie. Wszystkie kamery posiadają wbudowane akumulatory litowo-jonowe, które można ładować za pomocą smyczy 2w1 i/lub kabla USB dołączonego do opakowania kamery.

NA JAK DŁUGO WYSTARCZA W PEŁNI NAŁADOWANA BATERIA?

W zależności od modelu i przy normalnym użytkowaniu, w pełni naładowany aparat wytrzymuje około 4 godzin, zanim będzie wymagał ponownego naładowania.

CZY APARATY MAJĄ WGRANE GRY?

Nie. Ideą produktów star jest zachęcenie dzieci do odkrywania czegoś. Aparaty nie mają być kolejnym nowym urządzeniem do gier. Jednak, aby zabawa nie została zaniedbana, nasze aparaty oferują wiele zabawnych filtrów, ramek i naklejek.

CZY APARATY NAPRAWDĘ MAJĄ 12MP, 30MP, A NAWET 40MP?

Liczba pikseli wyświetlana ma jedynie służyć jako przewodnik dla klientów, aby zrozumieć, który model aparatu zapewnia lepszą jakość zdjęć/filmów.

Na przykład, możemy powiedzieć z pełną pewnością, że nasz 40MP Camera Expert zrobi lepsze zdjęcia niż 30MP Camera Rookie, ponieważ jest wyposażony w bardziej zaawansowany system kamer.

Rozdzielczość zdjęć, którą uzyskasz, to 40MP z naszego aparatu 40MP. Jest to jednak osiągane dzięki technice zwanej interpolacją. Dlatego też na stronie ze specyfikacją aparatu dodaliśmy notki takie jak interpolowany lub poprzez interpolację.

Czym więc jest interpolacja? Słowo "interpolacja" jest terminem technicznym, więc postaramy się wyjaśnić je tutaj jak najprościej. Interpolacja to proces zwiększania ilości pikseli w obrazie pod względem objętości. Jest ona powszechnie stosowana w fotografii cyfrowej do tworzenia wydruków wielkoformatowych. Mówiąc najprościej, interpolacja oznacza w zasadzie upscaling obrazu z oryginału. Tak więc aparat dodaje piksele, aby wypełnić brakujące obszary, więc przechwycone zdjęcie nadal ma pewne szczegóły i nie jest rozmyte po powiększeniu.

Prawie wszystkie aparaty zabawkowe, a nawet niektóre profesjonalne aparaty używają techniki interpolacji.

Oto kilka prawdziwych zdjęć wykonanych z pomocą naszych aparatów. Żadne inne aparaty zabawkowe nie są w stanie wykonać tak wysokiej jakości zdjęć - większość z nich nawet się do tego nie zbliża.

JAK MOGĘ PRZENIEŚĆ ZDJĘCIA Z KARTY NA KOMPUTER?

Proszę użyć dostarczonej smyczy 2w1 (USB - Micro USB) i w razie potrzeby rozszerzyć ją o jeden z dwóch dostarczonych adapterów OTG (1x Micro USB & 1x Typ C). Teraz podłącz aparat do laptopa i przejdź do folderu "Hoppstar", aby zobaczyć swoje zdjęcia.

CZY APRAT OBJĘTY JEST GWARANCJĄ?

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Prosimy o sprawdzenie towaru pod kątem kompletności lub wad natychmiast po otrzymaniu i skontaktowanie się z nami w przypadku wystąpienia wady. W przypadku roszczeń gwarancyjnych zastrzegamy sobie prawo do postępowania według następujących kroków, które obowiązują chronologicznie:

  1. Naprawa produktu.
  2. Wymiana produktu
  3. Obniżenie ceny na zamówienie
  4. Zwrot zakupionego towaru

GDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ APARATY MARKI HOPPSTAR?

Wszystkie aparaty dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym Muma Concept, ul. Grażyny 9 w Warszawie oraz online pod adresem www.mumaconcept.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas kontakt@mumaconcept.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl