DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

MATERACYK Z BAWEŁNY ORGANICZNEJ BIAŁY HILDESTAD COPENHAGEN

149.00 zł 119.20 zł

  • BIAŁY
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Materac idealnie pasuje do plecionego kosza Robe Moses. Wykonany jest z pianki poliuretanowej i pokryty zdejmowanym pokrowcem wykonanym w 100% z niebielonej bawełny organicznej. Materac posiada certyfikat GOTS wydawany przez Control Union. Został przetestowany zgodnie z odpowiednimi normami i przepisami bezpieczeństwa z badaniem palności od SGS, jak również certyfikat CPC (Children's Product Certificate).

Kolor: biały (white)
Materiał: 100% bawełna organiczna
Rozmiary: 4 cm grubości, idealny do kosza o wymiarach 70 x 40 x 25 cm
Producent: Dania
Sposób czyszczenia: w przypadku zabrudzenia prać pokrowiec w pralce w 30 stopniach, program delikatnego prania. Pokrowiec należy nakładać na materac, gdy jest jeszcze mokry.

***
HILDESTAD COPENHAGEN
Hildestad Copenhagen tworzy ponadczasową jakość produktów w czystych naturalnych materiałach, delikatnych kolorach, miękkich teksturach i z przemyślanymi detalami. Ideą marki jest prostota, jakość i trwałość produktów. Firma nie opiera się na sezonowości. Cenimy sobie przejrzystość i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy firmą posiadającą certyfikat GOTS. Wierzą w uczciwą, bezkompromisową i odpowiedzialną etycznie produkcję. Oznacza to, że firma współpracuje tylko z dostawcami przestrzegającymi najbardziej renomowanych standardów w branży odzieżowej, które określają kryteria środowiskowe i społeczne w całym łańcuchu dostaw.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.