DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 399 PLN

MAGNETYCZNE KLOCKI KONSTRUKCYJNE MINI FIGURES 6 LAT+ PIXIO

Dostępność: brak towaru
Cena: 65,00 zł 65.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do listy

Opis

Klocki PIXIO Mini Figures to druga część serii zestawów kolekcjonerskich klocków magnetycznych PIXIO® SURPRISE. To aż szesnaście nowych przyjaciół PIXIO® MINI FIGURES. To postacie ludzi z różnych środowisk, zawodów i z różnymi talentami do zaoferowania. Zestawy z tej serii zawierają od 28 do 46 klocków, a ich postacie są rozmieszczane losowo. Będziesz potrzebować sporego szczęścia, aby znaleźć bohatera, którego szukasz - lub grupę przyjaciół, która zbierze się obok Ciebie! Zacznij od zbudowania prostych modeli przy użyciu instrukcji zawartych w opakowaniu, a gdy będziesz gotowy, przejdź do tworzenia własnych projektów. Możesz przyczepić je na lodówkę albo tablicy magnetycznej! BONUS! Aby zapewnić absolutną przyjemność z grania i zabawy w PIXIO, opracowaliśmy ogromną bazę pomysłów, postaci, historii, motywów i obiektów. Do każdego zestawu PIXIO dołączony jest unikalny kod promocyjny, który daje dostęp do ekskluzywnej zawartości aplikacji. Pobierz bezpłatną aplikację (iOS i Android), aby poznać setki interaktywnych pomysłów na projekty 3D. Warto wiedzieć: produkt nie zawiera BOA, ftalanów, PVC, lateksu ani innych materiałów toksycznych.Sprawdź także inne zestawy klocków dla dzieci poniżej.

https://apps.apple.com/us/app/pixio/id1251460891?ls=1
https://play.google.com/store/apps/details?id=site.pixio.Pixio

Wiek: 6 lat+
W zestawie: od 28-46 magnetycznych klocków
Wymiary: 12 cm x 12 cm x 4 cm (pudełko), 8 cm x 8 cm x 8 cm (klocek)
Materiał: plastik, magnesy neodymowe
Informacje dodatkowe: Ten produkt zawiera magnesy. Połknięcie magnesów może być śmiertelne, powodować komplikacje prowadzące do poważnych infekcji, urazów lub śmierci. Jeśli magnesy zostaną połknięte, skontaktuj się z lekarzem lub natychmiast skorzystaj z pomocy medycznej., Nie pozwalaj dzieciom bawić się opakowaniem PIXIO, odłóż je po rozpakowaniu produktu., RYZYKO ZADŁAWIENIA. Bloki PIXIO to małe części. Nie wkładać produktu do ust, Nie rzucaj produktem w twarz., Nie wkładaj produktu do oczu, uszu ani innych części ciała., Nadmierne uderzenie lub siła może spowodować uszkodzenie produktu i obrażenia., Nie pozwalaj żadnym zwierzętom ani zwierzętom na kontakt z blokami PIXIO. Nadepnięcie lub połknięcie klocków może spowodować poważne obrażenia lub śmierć., Zaprzestań używania klocków PIXIO, które zostały uszkodzone lub złamane. Natychmiast wyrzuć wszystkie takie produkty lub trzymaj je z dala od niemowląt, małych dzieci i dzieci., Po pierwszym otwarciu produktu można wyczuć nieszkodliwy zapach., Aby wyczyścić produkt, wytrzyj go suchym ręcznikiem., Nie zaleca się stosowania produktu w środowiskach lub klimatach, w których wilgotność przekracza 90% oraz temperaturę powyżej 27 st. C., Nie umieszczaj ani nie używaj produktu w pobliżu źródeł ciepła lub otwartego ognia, ani nie umieszczaj produktu na, w pobliżu lub wewnątrz jakichkolwiek urządzeń grzewczych., Nie wkładać kostek PIXIO do płynu., Aby zminimalizować ryzyko pęknięcia lub uszkodzenia produktu, należy zachować ostrożność podczas stosowania klocków PIXIO na zewnątrz., Nie umieszczaj w pobliżu kart kredytowych ani urządzeń elektronicznych, w tym telefonów komórkowych, komputerów, monitorów, telewizorów, rozruszników serca i innych wrażliwych magnetycznie nośników danych i urządzeń., Nie używaj tego produktu do celów innych niż pierwotnie przeznaczony. Nie używaj klocków PIXIO z innymi zabawkami lub przedmiotami magnetycznymi; ten produkt powinien być używany wyłącznie z komponentami dostarczonymi lub zalecanymi przez firmę PIXIO., Modyfikacje produktu wykonane bez upoważnienia przez firmę PIXIO mogą prowadzić do nieprawidłowego działania produktu, obrażeń lub nawet śmierci., Niezwłocznie skontaktuj się z PIXIO lub z dystrybutorem TOYKI w sprawie jakiegokolwiek uszkodzonego lub zepsutego zakupionego produktu., Prosimy o zachowanie opakowania każdego produktu PIXIO na przyszłość.

***
PIXIO
Na początku był piksel. Jeden mały klocek który przyciągnął nowe pomysły i tysiące niepowtarzalnych kształtów - tak narodziło się PIXIO. Każdy klocek PIXIO to mała plastikowa kostka o wymiarach 8 x 8 x 8 mm, waży mniej niż 1 gram i ma 6 magnesów w środku. Położenie i biegunowość magnesów zostały tak zaprojektowane, że pojedyncze Pixio można łączyć ze sobą w różnej kolejności i z różnych stron. PIXIO to magnetyczne konstrukcje utrzymane w stylu Pixel Art.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl