DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 399 PLN

KURNIK MEMORY GRA DLA CAŁEJ RODZINY FAT BRAIN TOY

Dostępność: brak towaru
Cena: 109,00 zł 109.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do listy

Opis

Znajdź jajka, a potem je ponowie ukryj! Wydaje się proste? Nic bardziej mylnego! Kurnik to zdecydowanie nowe podejście do gry memory! Wyróżniona licznymi nagrodami: Nagroda Główna Zabawka Roku Amerykańskiej Organizacji Sprzedawców Zabawek ASTRA Best Toys For Kids, Nagroda Parents' Choice Award. Rozwija pamięć i koncentrację dziecka. Niewątpliwie jest to dobra zabawa dla całej rodziny. Przeznaczona dla dzieci 3 lata. Sprawdź także inne gry dla dzieci poniżej.

Wiek: 3 lata +
W zestawie: 12 białych jaj, 12 kur, 15 gniazd, 4 gniazda wyników oraz 4 kolorowe jajka - zielone, niebieskie, pomarańczowe, żółte
Producent: USA

ZASADY GRY:

Część Pierwsza - ZNAJDŹ JAJKA!

  • Rozłóż na środku 15 kurzych gniazd. W gniazdach połóż 12 BIAŁYCH jaj, a następnie zakryj je kurami. 3 gniazda będą puste. Każdy z graczy dostaje jedno kolorowe jajko i gniazdo z wynikami (okrągła plansza z napisem START i popękanymi jajkami). Postaw kolorowe jajko na polu START. Obok pola gry postaw opakowanie na jaja, do którego zostaną włożone znalezione jajka.
  • Zaczyna najmłodszy gracz. Podnieś kurczaka, jeżeli jest pod nim jajko, wsadź je do opakowania na jajka, a potem postaw kurczaczka w innym pustym gniazdku. Kolej na następnego gracza. Jeżeli nie będzie jajka pod kurczakiem, pozostaw go w tym samym gnieździe, a kolorowe jajko przesuń na planszy wyników.
  • Osoba, której jajko w gnieździe wyników, będzie zupełnie rozbite, odpada z gry.
  • Gracze szukają jajek i przestawiają kurczaki do momentu, aż wszystkie 12 białych jajek zostanie odnalezionych.

Część Druga - UKRYJ JAJKA!

  • Gdy wszystkie jajka są znalezione, druga część gry to ukrycie jajek pod kurami.
  • Weź jajko z opakowania, unieś dowolną kurę i ukryj pod nią jajo. Jeżeli pod kurką, którą uniosłeś jest już jajko, połóż swoje jajo w wolnym gnieździe i przykryj je kurą, którą trzymasz. Ponieważ w pierwszym w wybranym gnieździe pod kurą było jajko, gracz musi przesunąć swoje kolorowe jajko na następne pole w gnieździe wyników.
  • Kolejny gracz musi znaleźć kurę w gnieździe bez jajka, tak aby zakryć odsłonięte wcześniej jajo.
  • Gra toczy się, aż wszystkie 12 jajek będzie ukrytych w gniazdach pod kurami.

Wygrywa gracz, który ma najmniej rozbite jajko w gnieździe wyników. Jeżeli jest remis, gra toczy się dalej do momentu aż pierwszy gracz popełni błąd.

***
FAT BRAIN TOY
Fat Brain Toys jest amerykańskim producentem zabawek edukacyjnych i gier. Firma została założona przez męża i żonę, Mark i Karen Carson, w 2002 roku. Siedziba firmy znajduje się w Elkhorn w stanie Nebraska, a centrum dystrybucyjne znajduje się w pobliskim Omaha w stanie Nebraska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl