Filtruj
  • Cena

DARMOWA DOSTAWA DO DOMU PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 249 PLN

Szukaj produktów

Mówią, że czerwiec ma zapach lata. Pachnie świeżym ogórkiem i dojrzałymi truskawkami. Zwłaszcza o wczesnoporannej porze, kiedy wszystko i wszyscy (niektórzy skoro świt!) budzą się do życia. Niezależnie od miesiąca, my celebrujemy już krótszy dzień i myślami udajemy się na wypoczynek. Jak na rodziców przystało, planujemy już z dużym wyprzedzeniem, tak, aby każdy bez problemu mógł odpocząć, odpowiednio się wygrzać i nagrzać, a przy tym wszystkim nie zwariować. Również finansowo:)

✔ OCHRONA przede wszystkim profilaktyka! Skuteczna ochrona przed słońcem wszystkich członków rodziny to podstawa. Słomiane kapelusze, bawełniane bonetki i czapki - checked! Wygodne japonki - proszę bardzo! Kosmetyki z filtrem UV, a także kostiumy kąpielowe UPV 50 również znajdziecie na naszej liście. Jednak jest jeszcze jeden przedmiot, który waży niewiele, a będzie nam towarzyszył na wszystkich wyprawach w słoneczne miejsca. Tymi z dziećmi i tych bez nich (jak skończą już 18 lat:) - namiot plażowy. Sprawdźcie sami, nie wiem jak mogliśmy wcześniej bez niego funkcjonować. Nie trzeba go reklamować, jest po prostu idealny!

✔ PRZEWIEWNE UBRANIA i szorty / kostiumy kąpielowe jw. Muślinowa koszula w stylu body, przypadnie wizualnie do gustu nie tylko rodzicom, ale i dzieciom. Niesamowicie miękka i przewiewna sprawdzi się w gorące dni, ale także chłodniejsze wieczory. Na stópki klapki japonki z opaską na pięte zabezpieczającą przed spadaniem. Antypoślizgowe i odporne na wysoką temperaturę. Wygoda przede wszystkim.

✔ ZABAWA akcesoria dmuchane na plaże, bez tego ani rusz! Rękawki do nauki pływania, a także dmuchane koło o średnicy 150 cm i (przynajmniej) jeden materac, może być okrągły, a co! To na wyjazd. W domu i w ogrodzie królują huśtawki te dla najmłodszych, ale i te dla starszych dzieci. A okazuje się, że wystarczy mieć tylko jeden model, który w łatwy (i szybki!) sposób dostosujemy do starszaków. Gotowi na wakacje! Voila!

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!