DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

KARTY EDUKACYJNE „GOTUJ Z DZIECKIEM” TATA ROBI KSIĄŻKI

29.90 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Gotuj z Dzieckiem to 30 kart ze wspaniałymi przepisami wybranymi specjalnie dla dzieci. Wciągnij swoje Dziecko w świat nowych smaków, intrygujących zapachów i kolorowych połączeń rozpoczynając kulinarną przygodę we własnym domu! Pyszne przepisy przygotowała Joanna Mentel, dziennikarka i psycholog, założycielka warsztatów kulinarnych Dzieciaki w Formie, od lat promująca zdrowy styl odżywiania i zarażająca dzieci entuzjazmem do gotowania.

VIDEO: https://youtu.be/0a7HoHQJRjI

Gotuj z Dzieckiem to:

  • Rodzinna rozrywka: wspólne gotowanie i spożywanie posiłków to świetna zabawa i niezapomniane chwile spędzone razem
  • Zdrowe jedzenie: naucz dziecko zdrowych zwyczajów żywieniowych i daj mu możliwość poznawania nowych smaków
  • Rozwój zmysłów: gotowanie i eksperymentowanie w kuchni pomaga rozwinąć zmysły smaku, węchu i dotyku
  • Trening umiejętności: przepisy i rady pomogą dziecku rozwinąć wyobraźnię i cierpliwość oraz praktyczne umiejętności planowania pracy, pomiaru czasu i arytmetyki

Sprawdź także inne karty na wspólną zabawę z dzieckiem: Czaruj z dzieckiem, Eksperymentuj z dzieckiem, Twórz z dzieckiem. 

***
TATA ROBI KSIĄŻKI

Wydawnictwo założone w 2011 roku przez pewnego ojca dwójki dzieci, który po narodzeniu córki rzucił pracę w korporacji i postanowił wydawać książki. Jako pierwsze w Polsce wydali czarno-białe książeczki Oczami Maluszka (których inspiracją były narodziny córki Taty). Przez lata oferta wzbogaciła się o tytuły dla starszych dzieci. Obecnie w ofercie można znaleźć unikalne, edukacyjne książki dla dzieci, świeżo upieczonych rodziców i kobiet w ciąży. Założyciele współpracują z wieloma lekarzami, psychologami oraz specjalistami, z którymi zawsze konsultują swoje pomysły, tak by nowo powstałe produkty nie tylko bawiły, ale i rozwijały.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.