DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

GRA OBSERWACYJNA LISTONOSZ WERSJA KIESZONKOWA LONDJI

79.00 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Gra obserwacyjna Postman dla całej rodziny w której Twoje dziecko ćwiczy spostrzegawczość, spryt, szybkość reakcji i zręczność. Listonosz Londji ma dużo pracy przy rozdawaniu wszystkich listów. Najszybszy gracz, który znajdzie sąsiadów, do których należą listy, zostanie zwycięzcą! Rozglądaj się uważnie, bądź szybki i wygrywaj! Zabawa przeznaczona jest dla 2 do 6 osób. Ułóż z puzzli miasto, w dowolnej konfiguracji. Poszczególne elementy bez problemu łączą się ze sobą z różnych stron. To też oznacza, że za każdym razem ułożenie miasta może być zupełnie inne od poprzedniej wersji. Gwarantujemy godziny zabawy dla całej rodziny. Warto wiedzieć: wszelkie napisy (wskazówki na kartach) są w języku angielskim.Tym razem w kompaktowej wersji do zabrania w każdą podróż! Sprawdź także inne kreatywne zabawy poniżej.

Liczba graczy: maksymalnie 6 osób
Wiek: 3 - 103 lat:)
Cel: nasz przyjaciel listonosz potrzebuje dzisiaj pomocy, aby dostarczyć przesyłki. Kto pierwszy dostarczy wszystkie listy ten wygrywa.
Gra zawiera: 80 kart ze wskazaniami dostarczenia listów, 40 listów, 8 puzzli do złożenia miasta

***
LONDJI
Te wyjątkowe zabawki i akcesoria dla dzieci, powstają w Barcelonie od 2004 roku. Łączą w sobie świat sztuki, gier i świetnej zabawy. Stawiają na innowacyjne, oryginalne i bezpieczne zabawki, które skłaniają dzieci do myślenia i przeżywania najlepszych chwil razem. Powstają z wielką starannością i przy użyciu najlepszych materiałów, szanując warunki pracy i naszą planetę.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.