DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

GIGANTYCZNE PUZZLE CIAŁO CZŁOWIEKA 5+ JANOD

135.00 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Puzzle edukacyjne Ciało człowieka od Janod to doskonały pomysł na prezent dla dzieci, które interesują się biologią, ale nie tylko. Umożliwiają one zapoznanie się z podstawami anatomii, co będzie świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Wykonane zostały z dbałością o szczegóły, a wytrzymałe materiały pozwolą cieszyć się nimi przez dłuższy czas. Zestaw składa się z trzech gigantycznych układanek. Dlaczego gigantycznych? Bo po złożeniu mają aż metr wysokości. Trzy części układanek dzielą się na: 1 x 50 elementowa, dwustronna, która z jednej strony przedstawia chłopca, a z drugiej dziewczynkę, 1 x 75 elementowa przedstawiająca organy wewnętrzne, 1 x 100 elementowa, która świeci w ciemności i przedstawia ludzki szkielet.

Dodatkowo do zestawu dołączone zostały karty pomocnicze, które pozwolą przyswoić więcej informacji dotyczących ludzkich części ciała.

Wiek: 5+
Liczba elementów: 50, 75 i 100
Materiał: karton z recyklingu
Wymiary opakowania: 33 cm x 8 cm x 27 cm
Producent: Francja

***
JANOD
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.