DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

EAU DE PARFUM UNISEX HASARD BAZAR 50 ML MAISON MATINE

269.00 zł 229.00 zł

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Niszowe zapachy paryskiego domu perfumiarskiego Maison Matine teraz dostępne także w Polsce. Hasard Bazar to "druga skóra", dająca przestrzeń do wyrażenia swojej osobowości i  sposobu bycia i życia. To odważna kreacja, uosabiająca kreatywnego ducha. Zapach wielowarstwowy, nieoczywisty. Jak mówią jego twórcy: "żyj nieoczekiwanie i wykorzystaj swoją szansę". Zapach UNISEX.

NUTY ZAPACHOWE: 

- Nuty głowy (wizytówka zapachu): pieprz syczuański
- Nuty serca (cała prawda o zapachu): róża, ambroks
- Nuty bazy (ostatni akord zapachu): paczula, fasolka tonka, wanilia, piżmo

Ważne: zapach może być stosowany przez kobiety w ciąży, a także podczas karmienia piersią. Alkohol użyty w tej wodzie perfumowanej jest naturalnym alkoholem pozyskiwanym z pszenicy. Wszystkie składniki pochodzą z upraw ekologicznych i są zbierane w poszanowaniu natury i pracy producentów. Opakowania wykonane są z kartonów pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia, proste i wydajne. Sprawdź także inne propozycje perfum od Maison Matine.

Pojemność: 50 ml
Producent:
Francja
Perfumiarz: Ane Ayo & Fabrice Pellegrin

***
MAISON MATINE

Wprowadzony na rynek w listopadzie 2019 roku, Maison Matine to paryski dom zapachowy założony przez Arthura Ponroy i Marie Kellou. Słowo "matine" odwołuje się zarówno do francuskiego słowa "mutine", oznaczającego bunt, jak i "matin", tłumaczącego poranek - oddając hołd filozofii marki, polegającej na byciu odważnym każdego dnia. Uważając się za markę globalną, która nie jest przywiązana do jednej lokalizacji, logo Maison Matine sygnowane jest po prostu napisem "Beyond Paris". Marka łamie kody perfumiarstwa niszowego, łącząc kreatywność i szczodrość, nie idąc na żadne ustępstwa w kwestii jakości. Uosabia wyemancypowane pokolenie.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.