DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 399 PLN /// ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE PRZY UL. GRAŻYNY 9 W WARSZAWIE

POKOLORUJ SOJEGO SILASA - ŚWIATOWY DZIEŃ SZTUKI 2021

22.jpg

Sztuka jest niesamowita dla nas wszystkich. Rozwija zdolności poznawcze, kształtuje pozytywne cechy charakteru, tworzy silniejsze więzi między dziećmi, rodzicami i rówieśnikami. Poszerza świadomość, zwiększa poczucie kreatywności, rozwój emocjonalny i rozwija szereg umiejętności społecznych. A więc, pokolorujmy swojego Silasa!

Z okazji urodzin Leonarda da Vinci, które przypadają 15 kwietnia 2021 roku, chcielibyśmy zaprosić Was, drodzy rodzice i dzieci, do świętowania z nami Światowego Dnia Sztuki. Dołączcie do wydarzenia artystycznego na Facebooku Pokoloruj Silasa, gdzie możecie pobrać specjalnie przygotowane wydruki naszych Silasów w czterech postaciach. Łatwe do wydrukowania i zabawne do pokolorowania, pozwolą Twoim małym artystom odkryć ich nieskończoną kreatywność.


 Link do wydarzenia online na facebook: https://www.facebook.com/SillySilasKidsClothing

Mamy nadzieję, że mali artyści będą się cieszyć z kolorowania swoich Silasów, a my będziemy szczęśliwi widząc wszystkie cenne dzieła sztuki <3. Możecie podzielić się nimi poprzez nasze wydarzenie na Facebooku lub na Instagramie oznaczając @sillysilas_kidsclothing oraz @muma_concept

Światowy Dzień Sztuki, święto mające na celu promowanie rozwoju, rozpowszechniania i cieszenia się sztuk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl