BIO AUTO WYWROTKA DANTOY
Opis
Zabawki Dantoy z linii BIO powstają w trosce o środowisko i przyszłość najmłodszych pokoleń!
Solidne, trwałe auto wywrotka w stonowanych, naturalnych kolorach jest idealne do zabawy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrzi gwarantuje godziny zabawy malucha.Część ładowna jest ruchoma, podnosi się i posiada otwieraną klapę.
Auto wywrotka BIO jest produkowane w Danii z BIOplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem, dzięki czemu posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Zabawki te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Nasze pudełka do zabawek z linii BIO wykonane są z tektury z recyklingu.
Bioplastik
Symbol "I'm Green" może być używany tylko po zweryfikowaniu ilości zrównoważonych surowców zawartych w produkcie. Zabawki Dantoy są produktami wysokiej jakości o długiej żywotności, nie zawierają substancji toksycznych, nadają się w 100% do recyklingu. Kupujmy zatem jakość i dajmy zabawce nowe życie po własnym użyciu. Tak dbamy o naszą ziemię.
Wiek: 2Y+
Liczba części zestawu: 1
Wymiary opakowania: 34,5 cm x 17,5 cm x 19 cm
Wymiary produktu: 29,5 cm x 17 cm x 15 cm
Materiał: bioplastik
Producent: Dania
Instrukcja czyszczenia: można myć w zmywarce
***
DANTOY
Jeden z największych producentów zabawek w krajach skandynawskich. Posiadają 55-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości produktów. Wysoka wartość zabawy, bezpieczeństwo dla dzieci i trwałość produktów to tylko niektóre z ważnych aspektów odzwierciedlających jakość produktów Produkty marki Dantoy wykonane z bioplastiku posiadają również licencję Nordic Swan Ecolabel.