DARMOWA DOSTAWA DO DOMU OD 349 PLN.

Szukaj produktów

ANTYKOLKOWA MIĘKKA BUTELKA SILIKONOWA DO KARMIENIA POMARAŃCZOWA 150 ML BORRN

89.00 zł

  • POMARAŃCZOWY
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Wyjątkowo miękka i elastyczna, idealna dla małych rączek, gwarantuje najlepszy komfort karmienia dla niemowląt. Elastyczny kształt imituje pierś mamy pozwalając na doskonały przepływ mleka. Bezpieczna dla środowiska. Smoczki w system DuoValve, zapobiegają tworzeniu się pęcherzyków powietrza, a tym samym minimalizują pojawienie się gazów i kolek. W BORRN nie ma miejsca na kompromisy. Mleko nie ma styczności z żadnym innym materiałem poza ściankami butelki. Produkty BORRN'a są wolne substancji toksycznych.
Warto wiedzieć: materiały z których wykonana jest butelka są zgodne z normami medycznymi, posiadają certyfikaty ISO i są zarejestrowane przed FDA - Agencję Żywności i Leków. Produkty BORRN zostały zatwierdzone także w badaniach artykułów dziecięcych EN14350. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na wysokie temperatury, można go stosować w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach do naczyń. Dodatkowo, butelki odporne są na zadrapania i uderzenia, bezpieczne - nie ma możliwości, aby stłuc butelkę. Wyjątkowo łatwa w obsłudze! Niezwykle szeroka szyjka, 2-częściowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek przy czyszczeniu. Zaprojektowana i wyprodukowana w Anglii. Butelka dostępna w dwóch rozmiarach. Szczegóły poniżej.

Wiek: 0m + (wolny przepływ)
Waga: 147 g 
Kolor:
pomarańczowy (orange)
Wymiary: 8 cm x 8 cm x 14 cm
Materiały: pokrywa: PP (polipropylen), smoczek: plastik + silikon spożywczy, butelka: plastik + silikon spożywczy
Producent: zaprojektowane i wyprodukowane w UK
Konserwacja: wszystkie elementy są odpowiednie do stosowania w sterylizatorach elektrycznych i zmywarkach do naczyń (tylko w górnej części stelaża)

***
BORRN

Brytyjska marka BORRN jest rozpoznawalna na całym świecie za bezpieczne i innowacyjne produkty dla dzieci. Jej twórcy uważają, że małe, ale znaczące zmiany mogą mieć duży wpływ. BORRN celebruje rodzicielstwo i „rodzi się” (z ang. born), aby być częścią rodzinnych historii.

PSST... Chcesz wiedzieć przed wszystkimi?

Dołącz do naszego newslettera i odkrywaj najnowsze oferty jako pierwszy!

Powiadom mnie o dostępności produktu ✰

Wybierz swój wariant i podaj adres e-mail, a my poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się ponownie w sprzedaży.